586 symboli w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Logo Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka – informacje o projekcie

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny skierowany do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Jego realizatorem jest stowarzyszenie WIOSNA.

Działalność Szlachetnej Paczki polega na przekazywaniu paczek rodzinom, które z przyczyn od siebie niezależnych znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Każda z rodzin przechodzi proces weryfikacji przeprowadzany przez wolontariuszy, następnie sporządzana jest lista potrzeb, które zaspakajają darczyńcy. Przygotowane dary przekazywane są co roku przed świętami Bożego Narodzenia podczas finału Szlachetnej Paczki.

Idea Szlachetnej Paczki polega na udzieleniu bezpośredniej i mądrej pomocy, a także wsparciu, które daje beneficjentom projektu szansę na zmianę i samodzielność. Organizacja przedsięwzięcia opiera się natomiast wyłącznie na współpracy wolontariuszy i darczyńców z całej Polski pod nadzorem centrali w Krakowie.

Logo Szlachetnej Paczki

Logo Szlachetnej Paczki to kwadratowy znak przedstawiający falowaną linię, przypominającą wstęgę, która tworzy kształt serca oraz napis „Szlachetna Paczka”. W wersji podstawowej obok znaku znajduje się napis „Lubię ludzi”. Logo utrzymane jest w czerwono-białej kolorystyce.

Logo Szlachetnej Paczki, źródło: https://media.szlachetnapaczka.pl/42796-materialy-do-pobrania-dla-mediow

Logo Szlachetnej Paczki jest symbolem udzielanej pomocy i wsparcia, szlachetności i poświęcenia.

Skomentuj symbol lub wpisz dodatkowe informacje

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

Podobne symbole