586 symboli w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Logo League of Legends

League of Legends – informacje o grze

League of Legends to sieciowa gra komputerowa, stworzona przez studio Riot Games. Swoja premierę miała w 2009 roku. Należy do gatunku MOBA, czyli Multiplayer Online Battle Arena.

League of Legends, zwana również LoL, polega na prowadzeniu bitew w kilkuosobowych drużynach, celem potyczek jest zniszczenie bazy wroga. Istnieje możliwość wyboru postaci oraz trybu rozgrywki. Bohaterowie w toku gry zdobywają doświadczenie, dzięki któremu zyskują kolejne umiejętności. Gra dostępna jest bezpłatnie, przy czym zawiera system mikropłatności, które pozwalają na wykupienie dodatkowych opcji.

League of Legends jest jedną z najpopularniejszych gier wideo na całym świecie. To istny światowy fenomen, który stanowi również pewnego rodzaju zjawisko kultury, polegające na tworzeniu się społeczności skupionej wokół świata gry.

Logo League of Legends

Logo League of Legends to nazwa „League of Legends”, pisana złotą czcionką. W takiej formie używane jest od 2019 roku. Zostało wprowadzone z okazji 10-lecia gry i stanowi uproszczoną i minimalistyczną wersję jej wcześniejszego znaku.

Logo League of Legends 2019, źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Lol_logo.png, autor: Tämän esikatselun koko, licencja: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

Poprzednie logo League of Legends przedstawiało nazwę gry na tle czarnej tarczy w złotym obramowaniu.

Logo League of Legends, źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:League_of_Legends_logo_agens.png, autor: Jwagnes, licencja: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

Skomentuj symbol lub wpisz dodatkowe informacje

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

Podobne symbole